HURRA för mig!

De senaste veckorna har jag tagit mig många morgonpromenader när barnen farit iväg till skolan. Att ta en promenad på morgonen och få andas in den otroligt klara och friska höstluften är som balsam för själen och man blir redo att möta dagen på ett bra sätt.

Jag har dessutom ätit bra och inte ätit allt för mycket onyttigheter de senaste veckorna. Det lönar sig kan jag meddela - imorse när jag steg på vågen så har jag bara 0,6 kg kvar att gå ner till den vikt som jag hade som lägsta vikt när jag var med i Viktväktarna våren 2002 - HURRA för mig :)

~ Kram Helena ~

  • Jessica  - GRATTIS!!
    alltid kul när det ger resultat
    jag har harvat (poerwalkat)på morgon och kväll sedan i slutet av april och gick i mål i juli som var mitt mål också Men nu fortsätter jag att gå så jag kan äta lite mer vad jag känner för OCH så jag inte går upp igen. Brukar smyga in här o se vad du har hittat på för gott!
    Tack för mycket bra recept
    Grattis igen!
    KRAM Jessica
  • Millan  - Woho!
    Det är verkligen jättebra jobbat av dig! Du borde verkligen vara stolt över dig själv!
  • C Singh
    Grattis till ditt fina resultat! Jag har undrat hur det gått för dig med dina ca 4 kg, som du berättade om här på bloggen, som skulle bort. Nu fick jag alltså svaret.

    Jag är också i mål på mitt -4 kg delmål (-15 kg sen start). Sen dess har jag taggat ner på min "low carb" kost och äter mer allround och låter de sista kilona ta lite mer tid.

    Kram Camilla
Skriv kommentar
Your Contact Details:
 
Comment:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss:
:D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo:
:huh::whistle:;):s:!::?::idea::arrow:
Security Skriv in textkoden som visas i bilden.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."